חבילות בילוי במגוון אפשרויות

השכרת אוהל עם מזגן במתחם מועדף

מתחם מוצלל וסגור עם 10 אוהלים מוכנים הכוללים מזגן נייד בכל אוהל, מקררים ומקפיא מרכזיים נקודות חשמל, תאורה, 5 מזרונים, שולחן קק"ל לכל אוהל, במרחק של 80 מטר מהמים במיקום מרכזי. כל אוהל מתאים ל- 5 איש (אפשרי צמפיפות 6 איש).
כולל מזגן

השכרת קראוון

מתחם הקראוונים ממוקם בחניון החוף במרחק של כ- 150 מטר מהמים, מתחם סגור עם 6 קראוונים המתאימים לעד 6 איש (משפחות) או 4 מבוגרים. בכל קראוון מזגן, מיטות, מצעים (ללא שמיכות), מקרר, מקלחת ושירותים פרטיים, שולחן קק"ל ליד הקרוואן ותאורה.
150 מטר מהמים

השכרת אוהל מוכן במתחם "הלגונה"

מתחם על שפת הכנרת עד 10 אוהלים מוכנים הכוללים מזגן נייד (בתוספת תשלום), מקררים ומקפיא, כיורים, ופינת אוכל מרכזיים, 5 מזרונים, במרחק של 20 מטר מהמים. למתחם מקלחות פרטיות עם מים חמים. כל אוהל מתאים ל- 5 איש (אפשרי בצפיפות 6 איש). סופי שבוע, חגים ואוגוסט בלבד
אפשרות למזגן

השכרת סככה עד 25 מ"ר במתחם הקמפינג המוסדר

סככות בגודל של עד 30 מ"ר במתחם הדשא המרכזי מול המזנון במרחקים של עד 70 מטר מהמים המיועדות להקמת עד 6 אוהלים (מוכנים או פרטיים) ו-/או 30 איש. (תלוי בגול הסככה), בכל סככה מקרר, נקודת חשמל, תאורה ושולחן קק"ל אחד שירותים ומקלחות משותפות עם מים חמים. המחיר כולל הקמת עד 4 אוהלים פרטיים ו/או 20 איש. (ניתן להוסיף בתשלום עוד 2 אוהלים פרטיים נוספים, לשדרג לאוהלים מוכנים, מזרונים, ושולחנות נוספים).
ללא מזגן

השכרת סככה עד 12 מ"ר במתחם הקמפינג המוסדר

סככות בגודל של עד 15 מ"ר במתחם הדשא המרכזי מול המזנון במרחקים של עד 70 מטר מהמים המיועדות להקמת עד 3 אוהלים (מוכנים או פרטיים) ו-/או 15 איש. (תלוי בגול הסככה), בכל סככה מקרר, נקודת חשמל, תאורה ושולחן קק"ל אחד שירותים ומקלחות משותפות עם מים חמים. המחיר כולל הקמת עד 2 אוהלים פרטיים ו/או 10 איש. (ניתן להוסיף בתשלום עוד אוהל פרטי נוסף, שדרוג לאוהלים מוכנים, מזרונים, ושולחנות נוספים).
ללא מזגן

מיקום חופשי להקמת אוהל פרטי בסככה גדולה ומשותפת

הסככה ממוקמת במדשאה באזור הצפוני של החוף, קרוב לספורט הימי, אזור פתוח ומשותף להקמת אוהלים פרטיים או אוהלים מוכנים במקום תמצאו שקעי חשמל, תאורה וניתן להזמין מקרר.
שימוש במקלחות הקמפינג עם מים חמים.
הזול ביותר

הנחה בחניה

למזמינים 3 לילות ומעלה

הנחה 10%

בטיולי שייט מהחוף

מזגן בחלק מהמתחמים

מקלחות

עם מים חמים

המחיר אינו כולל תשלום על חנייה בחוף • תשלום על ילדים החל מגיל 3 • צ'ק אין החל משעה 15:00 • צ'ק אאוט עד השעה 12:00 • ט.ל.ח • נא לשים לב לתנאי ההזמנה טרם ביצוע הזמנה . טלוויזיה חכמה בקראוונים מופעלת ע"י טלפון האורח - אין WIFI.

בקשה להצעת מחיר

 מייל: greenbeach987@gmail.com

ווצאפ בלבד: 050-5944556