חבילות בילוי במגוון אפשרויות

השכרת אוהל עם מזגן במתחם מועדף

מתחם מוצלל עם 10 אוהלים מוכנים הכוללים מזגן נייד בכל אוהל, שולחן קקל, עד 5 מזרונים - כל אוהל מתאים ל- 5 איש (אפשרי בצפיפות של 6 איש). המתחם במרחק של 80 מטר מהמים ובמיקום מרכזי בו תמצאו מקררים ומקפיא מרכזיים, דשא, נקודות חשמל ותאורה. מקלחות משותפות* עם מים חמים.
כולל מזגן

השכרת קראוון

מתחם הקראוונים ממוקם בחניון החוף במרחק של כ- 150 מטר מהמים, מתחם עם 6 קראוונים המתאימים לעד 6 איש (משפחות) או 4 מבוגרים. בכל קראוון מזגן, מיטות, מצעים (ללא שמיכות), מקרר, מקלחת ושירותים פרטיים, שולחן קק"ל ליד הקרוואן, תאורה והצללה.
150 מטר מהמים

השכרת אוהל מוכן במתחם "הלגונה"

מתחם על שפת הכנרת עד 10 אוהלים מוכנים הכוללים מזגן נייד (בתוספת תשלום), עד 5 מזרונים באוהל, שולחן קקל ובמרחק של 20 מטר מהמים. למתחם, מקלחות משותפות עם מים חמים, מקררים ומקפיא מרכזיים, דשא, תאורה והצללה. כל אוהל מתאים ל- 5 איש (אפשרי בצפיפות 6 איש). סופי שבוע, חגים ואוגוסט בלבד
אפשרות למזגן

השכרת סככה עד 25 מ"ר במתחם הקמפינג המוסדר

סככות בגודל של עד 25 מ"ר במתחם הדשא המרכזי מול המזנון במרחקים של עד 70 מטר מהמים המיועדות להקמת עד 6 אוהלים (מוכנים או פרטיים) ו-/או 30 איש. (תלוי בגול הסככה), בכל סככה מקרר, נקודת חשמל, תאורה ושולחן קק"ל אחד שירותים ומקלחות משותפות* עם מים חמים. המחיר כולל הקמת עד 4 אוהלים פרטיים ו/או 20 איש. (ניתן להוסיף בתשלום עוד 2 אוהלים פרטיים נוספים, לשדרג לאוהלים מוכנים, מזרונים, ושולחנות נוספים).
ללא מזגן

השכרת סככה עד 12 מ"ר במתחם הקמפינג המוסדר

סככות בגודל של עד 12 מ"ר במתחם הדשא המרכזי מול המזנון במרחקים של עד 70 מטר מהמים המיועדות להקמת עד 3 אוהלים (מוכנים או פרטיים) ו-/או 15 איש. (תלוי בגול הסככה), בכל סככה מקרר, נקודת חשמל, תאורה ושולחן קק"ל אחד שירותים ומקלחות משותפות* עם מים חמים. המחיר כולל הקמת עד 2 אוהלים פרטיים ו/או 10 איש. (ניתן להוסיף בתשלום עוד אוהל פרטי נוסף, שדרוג לאוהלים מוכנים, מזרונים, ושולחנות נוספים).
ללא מזגן

מיקום חופשי להקמת אוהל פרטי בסככה גדולה ומשותפת

הסככה ממוקמת במדשאה באזור הצפוני של החוף, קרוב לספורט הימי, אזור פתוח ומשותף להקמת אוהלים פרטיים או אוהלים מוכנים במקום תמצאו שקעי חשמל, תאורה וניתן להזמין בכפוף למלאי -מקרר, שולחן וכסאות .
שימוש במקלחות הקמפינג* עם מים חמים.
הזול ביותר

הנחה בחניה

למזמינים 3 לילות ומעלה

נקודות חשמל, תאורה
הצללה, שמירת מקום ועוד..

מזגן בחלק מהמתחמים

מקלחות עם מים חמים
(מתחם משותף גברים/נשים)

*המחיר אינו כולל תשלום על חנייה בחוף • תשלום על ילדים החל מגיל 3 • צ'ק אין החל משעה 15:00 • צ'ק אאוט עד השעה 12:00 • ט.ל.ח • תנאי ההזמנה מחייבים למעט אם אושר שינוי בכתב בהזמנה . מתחם המקלחות עם מים חמים משותף גברים/נשים. טלוויזיה חכמה בקראוונים מופעלת ע"י טלפון האורח - אין WIFI.

בקשה להצעת מחיר

 מייל: greenbeach987@gmail.com

ווצאפ בלבד: 050-5944556